Emma Srncová - Don Quijote

Litografie, 73x27 cm. Signováno vpravo dole Emma Srncová 2003. Volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

28511. Don Quijote
Dražba ukončena:14.03.2019 19:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč