Emma Srncová - Adam, Eva a Had

Litografie 11/100, 21x15 cm. Signováno tužkou vpravo dole Emma Srncová 99. Rám, sklo.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

108724. Adam, Eva a Had
Dražba ukončena:07.01.2024 21:05:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč