Emma Srncová - Adam, Eva a had

Litografie 11/100, 21x15 cm. Signováno tužkou vpravo dole Emma Srncová 99. Volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

98140. Adam, Eva a had
Dražba ukončena:02.07.2023 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč