Čeněk Fousek - Konvolut 2 obrazů - Interlaken a Stresa - Lago Maggiore

Oleje na plátně, 58x50 cm a 53x51 cm. Signovány vlevo dole Č. Fousek 38. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x malba poškozena.

64649. Konvolut 2 obrazů - Interlaken a Stresa - Lago Maggiore
Dražba ukončena:29.08.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.08.2021 21:33:11 7513