Břetislav Benda - Pózující akt

Pálená hlína, výška 20 cm, délka 23 cm. Značeno J. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

112671. Pózující akt
Dražba ukončena:10.03.2024 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč