Břetislav Benda - Poděkování horníkům

Plastika, sádra, výška 51 cm. Signováno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

98058. Poděkování horníkům
Dražba ukončena:02.07.2023 21:05:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč