Břetislav Benda - Oráč

Pálená hlína, celková výška 26 cm. Značeno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

100681. Oráč
Dražba ukončena:13.08.2023 20:52:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 13.08.2023 20:49:48 10104
1 000 Kč 13.08.2023 12:26:51 13222