Břetislav Benda - Matka s dítětem

Bronz, výška 26 cm. Signováno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

vydraženo top
99813. Matka s dítětem
Dražba ukončena:30.07.2023 21:20:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč