Břetislav Benda - Klečící akt

Keramika, výška: 54 cm. Signováno Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

27726. Klečící akt
Dražba ukončena:13.02.2019 18:44:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč