Břetislav Benda - Klečící

Keramika, celková výška 28 cm. Signováno B.Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

300851. Klečící
Dražba ukončena:16.09.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč