Bohumír Jaroněk - Východ z lesa

Dřevoryt, 18x14 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

48059. Východ z lesa
Dražba ukončena:17.09.2020 19:19:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč