Bohumír Jaroněk - Chaloupky

Kolorovaná kresba, 2x21 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

40777. Chaloupky
Dražba ukončena:26.02.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč