Aljo Beran - Zima ve vsi

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole A. Beran 49. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

22545. Zima ve vsi
Dražba ukončena:26.09.2018 22:36:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč