Aljo Beran - Žena v šátku

Kombinovaná technika, 21x17 cm. Signováno vpravo dole A. Beran. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

19673. Žena v šátku
Dražba ukončena:25.04.2018 20:52:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč