Aljo Beran - Víska v horách

Olej na plátně, 56x85 cm. Signováno vpravo dole A. Beran. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

86531. Víska v horách
Dražba ukončena:01.12.2022 22:22:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč