Aljo Beran - Pohled na Svatý Kopeček

Olej na papíře fixovaný na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole A.Beran 42. Nerámováno.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

300601. Pohled na Svatý Kopeček
Dražba ukončena:06.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 100 Kč