Aljo Beran - Modrooká blondýnka

Nejdelší strana: 44 cm

Olej na kartonu, 44x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

82058. Modrooká blondýnka
Dražba ukončena:24.07.2022 20:27:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč