Aljo Beran - Matka s dítětem

Olej na kartonu, 36x26 cm. Signováno vlevo dole Beran. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

25167. Matka s dítětem
Dražba ukončena:29.11.2018 18:32:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč