Aljo Beran - Kytice polních květů

Olej na kartonu 70x50 cm, signováno vpravo dole A. Beran, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

15519. Kytice polních květů
Dražba ukončena:24.01.2018 21:48:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč