Aljo Beran - Dívka s květy

Litografie, 50x40 cm, signováno vlevo dole A. Beran 39, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír zaprášen.

o autorovi: 1907-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

17364. Dívka s květy
Dražba ukončena:28.03.2018 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč