Iveta Autratová

1964 -

1964 Malířka, ilustrátorka. Vystudovala ekonomii, ve výtvarném umění se vzdělávala soukromě od dětství (LŠU v Novém Městě n. Metují). Žije a pracuje v Brně. Používá různé malířské techniky – akvarel, olej, kresbu pastelkami, tužkou. Věnuje se ilustrování dětských knih, vytváří též plakáty, loga, webové bannery.
Iveta Autratová - Šelma
doporučujeme

Iveta Autratová

130295. Šelma

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 08.12.2024 21:21:00

Iveta Autratová - Sibila

Iveta Autratová

108816. Sibila

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 700 Kč

Dražba ukončena: 10.01.2024 20:26:46