Litografie, 28x40 cm. Signováno dole uprostřed Z.Oberthorová. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1949
Grafička. Studovala na Střední odborné škole výtvarné v Praze. Věnuje se malbě i volné grafické tvorbě. Podněty pro svou práci hledá v přírodě a v krajině, zvláště v šumavském podhůří. Vytvořila řady skic a dokumentárních studií, barevné litografie krajinných kompozic, malby a pastely. Okrajově se zabývá také art-protisem.