Bc. Zuzana Minářová - Metamorfóza

Kresba uhlem, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Z. Minářová. Rám, reflexní sklo.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky. Autorka poskytla odkaz na průběh malby https://www.instagram.com/reel/C2xnPaILf4R/?igsh=MWd5eTl1NWM5NWxrcQ==

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1987
Maluje od mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018. Začala kreslit tužkou, zejména portréty, zvířata a začala se věnovat figurální realistické kresbě a malbě. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno. Od roku 2023 do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru a fotit vlastní předlohy. Nedávno uskutečnila svoji první větší výstavu a začala spolupracovat s galerii TOGA, kde své obrazy vystavuje.

vydraženo velký formát doporučujeme
112886. Metamorfóza
Dražba ukončena:28.03.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč