Bc. Zuzana Minářová - Bilance

Kresba uhlem, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Z. Minářová. Rám, reflexní plexi sklo,

Pozn.: Odkaz na průběh malby zde: https://www.instagram.com/reel/C5Oxvmxrq2t/?igsh=MWw1eWg1cGx0OHlwbA==

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1987
Maluje od mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018. Začala kreslit tužkou, zejména portréty, kdy má potřebu zachytit každý detail, výraz a celkovou podobu osoby. Tematicky se věnuje portrétům, zvířatům a figurální realistické kresbě a malbě. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno, která ji uchvátila svou barevností. Od roku 2023 Zuzana do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru. Také začala fotit vlastní předlohy, aby tak posunula svou tvorbu o kus dál. Malování ji vždy naplňovalo pocitem štěstí. Jak sama říká: „Mám nesmírnou radost z reakcí lidí, kteří poprvé uvidí svůj portrét. Často je to dojetí nebo radost a to mě dělá šťastnou…“. Nedávno uskutečnila svoji první větší výstavu a začala spolupracovat s galerii TOGA, kde své obrazy vystavuje.

velký formát doporučujeme
114231. Bilance
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:08:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 500 Kč