Kresba uhlem, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Z. Minářová. Hliníkový rám a reflexní plexisklo,
Nejdelší strana: 104 cm
o autorovi: 1987
Maluje od mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018. Začala kreslit tužkou, zejména portréty, zvířata a začala se věnovat figurální realistické kresbě a malbě. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno. Od roku 2023 do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru a fotit vlastní předlohy. Nedávno uskutečnila svoji první větší výstavu a začala spolupracovat s galerii TOGA, kde své obrazy vystavuje.