Bc. Zuzana Minářová - Android no. 1

Kresba uhlem, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Z. Minářová. Hliníkový rám a reflexní plexisklo,

Nejdelší strana: 104 cm

o autorovi: 1987
Maluje od mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018. Začala kreslit tužkou, zejména portréty, zvířata a začala se věnovat figurální realistické kresbě a malbě. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno. Od roku 2023 do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru a fotit vlastní předlohy. Nedávno uskutečnila svoji první větší výstavu a začala spolupracovat s galerii TOGA, kde své obrazy vystavuje.

velký formát
115812. Android no. 1
Zbývá:11 dnů, 21 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:13:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 000 Kč