Bc. Zuzana Minářová - Android Horse woman

Nejdelší strana: 144 cm

Kresba uhlem, 140x100 cm. Signováno vpravo dole Z. Minářová. Rám hliník černý, reflexní plexi sklo,

Pozn.: Odkaz na průběh kresby: https://www.instagram.com/reel/C-az-BmsxGt/?igsh=eHJ3amdzcjBhODB5

o autorovi: 1987
Maluje od mládí, naplno se však začala malování věnovat po dokončení studia na VŠPP v roce 2018. Začala kreslit tužkou, zejména portréty, zvířata a začala se věnovat figurální realistické kresbě a malbě. Postupně zapojila do své tvorby také techniku malby olejem na plátno. Od roku 2023 do kresby tužkou zapojila uhel a začala také kreslit na velké formáty papíru a fotit vlastní předlohy. Nedávno uskutečnila svoji první větší výstavu a začala spolupracovat s galerii TOGA, kde své obrazy vystavuje.

velký formát doporučujeme
123587. Android Horse woman
Zbývá:8 dnů, 3 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:36:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč