Zuzana Kadlecová - Svůdná kráska

Olej na plátně, 62x44 cm. Signováno vlevo dole Zuzana Kadlecová 2013. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1960
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze filmovou a televizní grafiku. Zaměřuje se na malbu, převážně figurální, často v pohybu. Vystavuje nejčastěji s umělci z Pojizeří.

98124. Svůdná kráska
Dražba ukončena:02.07.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč