Zuzana Hájková

58443. Modrá krajina

popis: Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Z. Hájková. Olištováno.

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč