Zooj - Přelom

Spray-art, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Zooj. Nerámováno.

Zooj
61113. Přelom
Dražba ukončena:01.07.2021 22:51:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč