Zoja Villalobos-Popovic - Rodina

Olej na plátně, 75x70 cm. Signováno vlevo dole Zoja 97. Nerámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1948 - 2003
Malířka, grafička, kreslířka. Studovala monumentální malbu na VŠUP v Praze u V. Menčíka a L. Vacka. Zabývala se malbou, kresbou, grafikou, objekty a instalací. Byla členkou Asociace volné grafiky. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, Muzea v Katovicích, Galerie DAP ve Varšavě, Galerie Depelmann v Langenhagenu a jinde.

116187. Rodina
Dražba ukončena:19.05.2024 20:23:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč