Zoja Villalobos-Popovic - Množení 2

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 69x50 cm. Signováno vpravo dole Zoja Villalobos. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1948 - 2003
Malířka, grafička, kreslířka. Studovala monumentální malbu na VŠUP v Praze u V. Menčíka a L. Vacka. Zabývala se malbou, kresbou, grafikou, objekty a instalací. Byla členkou Asociace volné grafiky. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, Muzea v Katovicích, Galerie DAP ve Varšavě, Galerie Depelmann v Langenhagenu a jinde.

vydraženo
307932. Množení 2
Dražba ukončena:15.03.2021 20:17:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 15.03.2021 20:12:33 1240
800 Kč 15.03.2021 20:11:16 1087
700 Kč 15.03.2021 20:06:37 1240
600 Kč 15.03.2021 20:01:17 1087
500 Kč 12.03.2021 18:49:09 2430