Zoja Villalobos-Popovic

305702. Abstrakce I.

popis: Monotyp, 90x64 cm. Signováno vpravo dole tužkou Zoja Villabos. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč