Zoja Villalobos-Popovic - Abstrakce I.

Monotyp, 90x64 cm. Signováno vpravo dole tužkou Zoja Villabos. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

Zoja Villalobos-Popovic
305702. Abstrakce I.
Dražba ukončena:01.08.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč