značeno

41510. Na řece

popis: Kresba, 28x20 cm. Značeno. Pasparta.

Pozn.: Papír restaurován, poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 19:58:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.02.2020 21:50:19 2880