značeno

23089. Konvička

popis: Keramika, výška 19 cm. Značeno K.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:37:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (17.10.2018 21:32:28) 894
500 Kč 04.09.2018 9:22:47 831