porcelánka Rosenthal - Kachna

Porcelán, výška 6 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
17754. Kachna
Dražba ukončena:11.04.2018 18:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč