značeno SS

17734. Dóza

popis: Keramika, výška 18 cm. Značeno SS.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 11.04.2018 18:20:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.04.2018 18:15:43 929
500 Kč 11.04.2018 15:34:35 1167