značeno Loket

17749. Dítě u košíku

popis: Porcelán, výška 10 cm. Značeno Loket.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.04.2018 18:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 04.04.2018 19:11:11 3207