Značeno Weimar, konec 20.století - 6-ti osobní servis Weimar Katharina Cobalt Blue-Gold 62 kusů

Porcelán. 62 kusů, značeno Weimar Katharina.

12x šálek s podšálkem, 12x dezertní talířek, 6 hlubokých a 6 mělkých talířků, 2x konvice, 2x váza, 3x stojan na svíčku, mléčenka, omáčkovník, talíř salátový, tác, cukřenka, miska s pokličkou, polévková mísa.

Pozn.: Noné, nepoužité.

Značeno Weimar, konec 20.století
130578. 6-ti osobní servis Weimar Katharina Cobalt Blue-Gold 62 kusů
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:11.12.2024 22:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč