značeno Volkstedt - Tanečnice s květy

Porcelán, výška: 10 cm. Značeno Aelteste Volkstedt 1762.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Volkstedt
84759. Tanečnice s květy
Dražba ukončena:02.10.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč