značeno Volkstedt, po roce 1900 - Baletka

Porcelán, výška 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno - chybí jeden prst.

značeno Volkstedt, po roce 1900
130214. Baletka
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:08.12.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč