značeno Villeroy a Boch - Dekorativní talíř

Nejdelší strana: 38 cm

Porcelán. Průměr 38 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

o autorovi: Německá porcelánka, založená r. 1748 v Lotrinsku Françoisem Bochem, r. 1785 se k němu připojil Nicolas Villeroy a výroba byla přenesena do Sárska. Firma existuje dosud, a kromě stolního porcelánu vyrábí i koupelnové zařízení a dlaždice.

128125. Dekorativní talíř
Dražba ukončena:03.11.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.11.2024 20:05:51 14028
500 Kč 03.11.2024 10:54:21 11023