Nejdelší strana: 38 cm
Porcelán. Průměr 38 cm. Značeno.
Pozn.: mírně poškozeno.
o autorovi: Německá porcelánka, založená r. 1748 v Lotrinsku Françoisem Bochem, r. 1785 se k němu připojil Nicolas Villeroy a výroba byla přenesena do Sárska. Firma existuje dosud, a kromě stolního porcelánu vyrábí i koupelnové zařízení a dlaždice.