značeno Victoria China Czechoslovakia - Desertní servis na rybí kosti

Porcelán, rozměry menších talířků 15x8 cm, rozměr většího talířku 27x12 cm. Značeno Victoria China Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Victoria China Czechoslovakia
87157. Desertní servis na rybí kosti
Dražba ukončena:07.12.2022 21:44:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč