značeno Solingen - Kord v holi

Bambus, fleretová čepel. Celková délka: 88 cm. Délka čepele: 68 cm. Mosazné kování.

Pozn.: 19. století. Mírně poškozeno.

značeno Solingen
80070. Kord v holi
Dražba ukončena:13.07.2022 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč