značeno Solingen - Kolumbijská policejní šavle s bohatě leptanou čepelí

Stav: Poškozeno.

Nejdelší strana: 84 cm

vydraženo top
značeno Solingen
78207. Kolumbijská policejní šavle s bohatě leptanou čepelí
Dražba ukončena:15.06.2022 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč