značeno Royal Ivory Bohemia - Art deco 6 osobní čajový set

Nejdelší strana: 15 cm

Porcelán, výška šálků 3 cm. Set obsahuje 6 šálků s podšálky, 1 konvičku, 1 mléčenku, 1 cukřenku.

Pozn.: mírně poškozeno.

značeno Royal Ivory Bohemia
130613. Art deco 6 osobní čajový set
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:11.12.2024 22:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč