značeno Royal Dux Deutschland - Dívčí akt

Porcelán, výška: 42 cm. Značeno Royal Dux Deutchland.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Royal Dux Deutschland
301561. Dívčí akt
Dražba ukončena:19.10.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč