porcelánka Rosenthal - Závěsný talíř vánoční

Porcelán, průměr: 27 cm. Značeno Rosenthal, 1986 Germany.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
300227. Závěsný talíř vánoční
Dražba ukončena:24.08.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.08.2019 19:56:28 2297
500 Kč 31.07.2019 11:48:14 627