značeno Rosenthal - Pudlík s košíčkem

Porcelán,7x8 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal
84198. Pudlík s košíčkem
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč limit (02.10.2022 9:29:25) 2612
1 000 Kč 16.09.2022 12:22:57 5807