porcelánka Rosenthal - Krotitelka hadů

Porcelán, výška 19 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57790. Krotitelka hadů
Dražba ukončena:09.06.2021 20:40:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč