porcelánka Rosenthal

57790. Krotitelka hadů

popis: Porcelán, výška 19 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.06.2021 20:40:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč