značeno Říha - Busta Bedřich Smetana

Sádra, výška 29 cm. Značeno Říha.

Pozn. Mírně poškozeno.

značeno Říha
59180. Busta Bedřich Smetana
Dražba ukončena:19.05.2021 21:37:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč